2016-03-09Relacja po targach STOM-BLECH & CUTTING w Kielcach

W dniach 9-11 marca 2016 roku, w Kielcach, odbyła się IX edycja Targów Obróbki Blach i Cięcia- STOM-BLECH&CUTTING.

Tradycyjnie, wydarzenie obfitowało w innowacyjne technologie oraz sprzęt. W ofercie wystawców nie zabrakło maszyn z zakresu obróbki metali, oprzyrządowania technologicznego obrabiarek, wspomagania komputerowego procesów obróbki oraz systemów bezpieczeństwa i higieny pracy. Wśród zaprezentowanych produktów pojawiło się kilkadziesiąt premier i nowości.

Na targach STOM-BLECH&CUTTING nasza firma zaprezentowała narzędzia pneumatyczne z całej swojej oferty. Targi były także doskonałą okazją do przedstawienia naszej nowej linii narzędzi- HIGH POWER EVOLUTION. Nowe, mocniejsze narzędzia, o obniżonej masie cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród klientów.

Przeprowadziliśmy wiele interesujących rozmów, co przełożyło się na nawiązanie nowych relacji handlowych. Targi w Kielcach były także świetną okazją do rozmów z naszymi dotychczasowymi klientami, poznania ich opinii na temat naszych produktów oraz ich oczekiwań w stosunku do nas.

Targi STOM-BLECH&CUTTING oceniamy bardzo dobrze i cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tej ważnej imprezie branżowej dla producentów maszyn, urządzeń i narzędzi do obróbki metalu

Relacja po targach STOM-BLECH & CUTTING w Kielcach