Technolog - Programista CNC

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej obróbki ubytkowej, cieplno-chemicznej i procesów montażu,
  • normowanie czasów technologicznych i zużycia materiałów,
  • wdrażanie i nadzorowanie procesów technologicznych na maszynie CNC,
  • projektowanie założeń i koncepcji do oprzyrządowania technologicznego,
  • udział w uruchomieniu nowych wyrobów.

Wymagamy:

  • wykształcenia wyższego technicznego (preferowany Wydział Mechaniczny – kierunki Budowa Maszyn, Obróbka Skrawaniem, Materiałoznawstwo), oferta również dla absolwentów,
  • umiejętności obsługi programów AutoCad i SolidWorks,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • umiejętności projektowania procesów technologicznych,
  • znajomości narzędzi skrawających,
  • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • podstawowej znajomości materiałów konstrukcyjnych oraz obróbki cieplno-chemicznej,
  • umiejętności programowania obrabiarek CNC (Fanuc, Sinumerik, Heidenhain) – warunek konieczny,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • kreatywności, umiejętności rozwiązywania problemów, analitycznego myślenia i gotowości do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szkolenie i rozwój kwalifikacji zawodowych,
  • wynagrodzenie adekwatne do uzyskanych wyników,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dostęp do rozszerzonego, atrakcyjnego pakietu medycznego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV z podkreśleniem doświadczenia zawodowego, list motywacyjny i zdjęcie) na adres  kadry@archimedes.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.