Inżynier Sprzedaży - praca stacjonarna we Wrocławiu

Zakres obowiązków:

  • budowanie pozytywnych, długofalowych relacji z obecnymi oraz potencjalnymi klientami,
  • profesjonalną obsługę klientów zgodnie ze standardami firmy,
  • współpracę z pozostałymi działami (R&D, jakość, zakupy) w zakresie rozwoju produktów,
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji,
  • sporządzanie raportów i analiz dla Zarządu.

Wymagamy:

  • wykształcenia wyższego, mile widziane wykształcenie o profilu technicznym,
  • minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • umiejętności nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientem,
  • samodzielności i inicjatywy w działaniu,
  • dobrej znajomości MS Office i systemów klasy ERP.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z dużymi tradycjami (umowa o pracę),
  • ciekawą i satysfakcjonującą pracę,
  • niezbędne szkolenia techniczno-handlowe,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dostęp do rozszerzonego pakietu usług medycznych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV z podkreśleniem doświadczenia zawodowego, list motywacyjny i zdjęcie) na adres  kadry@archimedes.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.